Kontakta oss

Du når oss via telefon och e-post. Om vi inte kan besvara ditt samtal ringer vi upp så snart som möjligt.

Försäljing

Brunnsborrningsprodukter

Ari Kuhalampi
+358 40 544 1691
ari.kuhalampi@geomachine.fi

Digitala tjänster

Pasi Majakangas
+358 50 486 2684‬
pasi.majakangas@geomachine.fi

Reservdelar, tillbehör och uthyrning

Jouni Ketola
+358 400 816 258
jouni.ketola@geomachine.fi
orders@geomachine.fi

Tjänster

Administration

Geomachine Oy

Hiekkakuopantie 4
04300 Tusby
+358 9 274 6710
office@geomachine.fi

Faktureringsadresser (PDF)

Kontor och ekonomi

Maarit Nummela
+358 40 749 9501
maarit.nummela@geomachine.fi

Produkthantering

Vesa-Matti Salminen
+358 50 317 3652‬
vesa-matti.salminen@geomachine.fi

Leveranser

Alexander Packalen
+358 50 569 0066
alexander.packalen@geomachine.fi

Är du en av våra framtida samarbetspartner?

I takt med att vår verksamhet fortsätter att växa letar vi hela tiden efter nya distributörer och underhållspartner som besitter nödvändig expertis och som kan erbjuda service av hög kvalitet. Är du en av dem? Kontakta oss för mer information!