Ota yhteyttä

Tavoitat meidät puhelimitse tai sähköpostilla. Mikäli emme heti vastaa puheluusi, soitamme takaisin niin pian kuin mahdollista.

Myynti

Kairavaunut

Samuli Salmela
040 807 3873
samuli.salmela@geomachine.fi

Kaivonporaustuotteet

Ari Kuhalampi
040 544 1691
ari.kuhalampi@geomachine.fi

Digitaaliset tuotteet

Pasi Majakangas
050 486 2684‬
pasi.majakangas@geomachine.fi

Varaosat, kalusto ja vuokraus

Jouni Ketola
0400 816 258
jouni.ketola@geomachine.fi
orders@geomachine.fi

Palvelut

Hallinto

Geomachine Oy

Hiekkakuopantie 4
04300 Tuusula
09 274 6710
office@geomachine.fi

Laskutusosoitteet PDF

Toimisto ja reskontra

Maarit Nummela
040 749 9501
maarit.nummela@geomachine.fi

Tuotehallinta

Vesa-Matti Salminen
050 317 3652‬
vesa-matti.salminen@geomachine.fi

Toimitukset

Alexander Packalen
050 569 0066
alexander.packalen@geomachine.fi

Oletko sinä yhteistyökumppanimme tulevaisuudessa?

Toimintamme laajentuessa etsimme jatkuvasti uusia asiantuntevia ja laadukkaita jälleenmyyjä- sekä huoltoyhteistyökumppaneita Eurooppaan. Oletko sinä sellainen? Ota yhteyttä, niin kerromme lisää!